KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968321
nr 1296 8321
Marianne Ã…gren
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Interiör. Signerad. Olja på duk, 79x87 cm
Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:15:45
4/12 09:47:11
Marianne Ã…gren
Läs mer om Marianne Ã…gren